Servis ve Teknik Destek

Satış Sonrası Servis ve Teknik Destek Personellerimiz

Yaşadığımız ileri teknoloji çağında üretilen makinaların kalitesi ne kadar yüksek olursa olsun insan faktörü olmadan, beşeri ilişkiler kurulmadan hiç bir teknoloji işe yaramaz ve fayda vermez. Makine üretiminde her gün dev adımlarla ilerleyen şirketimiz Satış Sonrası Hizmetleri de bu denli hızlı ve mükemmel götürmeliydi ki müşteriler memnun olsun.

Bu amaçla başlatılan şirket içi kalite ve kurumsallık sistemi yerleştirilirken, çalışanlarımızın zihinlerinde bu inancı da yerleştirdik. Şirketlerin kurumsallaşması demek astlık üstlük ilişkilerinin yerini bulması değil, “Müşteri Memnuniyetinin Tam Olması” demektir anlayışını çalışma felsefesi edinen Karataş Isı Mühendislik bu alanda da sınır ve süre tanımadan hizmete devam etmektedir.

000

Müşteri Memnuniyeti

Nerede olursanız olun, Karataş sizinle!

Şirketimiz kendisine birinci öncelikli olarak Müşteri Memnuniyeti anlayışını hedef edinmiştir.Bünyesinde bulundurduğu deneyimli uzman kadrosu ile 7/24 esasına göre aktif servis verebilecek şekilde yapılandırmasını Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü adı altında tamamlamıştır.

Uzman mühendis ve teknik servis personeli ile dünyanın her yerine etkin servis verebilen şirketimiz, iş ortaklarının tüm ihtiyaçlarını yerinde veya telefon ile gidermektedir.

Karataş Isı Mühendislik üretimini yaptığı tüm makina gruplarına ait geniş yedek parça stoğuna sahiptir. Bu çerçevede çözüm ürettiği tüm iş ortaklarına ihtiyaç duymaları durumunda kaliteli yedek parçaları hızlı bir şekilde ulaştırarak iş kayıplarının en az seviyede olması için azami çaba gösterir.

Santral İrtibat Bilgilerimiz

7/24 esasına göre bize ulaşabileceğiniz santral irtibat bilgilerimiz

Teknik Servis Personelleri

Bakım Sözleşmesi

Satış Sonrası Hizmetler Departmanı tarafından, garanti kapsamı dışında kalan cihazlarınızın etkin ve yüksek performansla çalışır durumda kalmasını sağlamak amacı ile Bakım Sözleşmeleri oluşturulmuştur.
Bakım Sözleşmesi ile Sunulan Hizmetlerimiz;

-Periyodik bakımlar sayesinde cihazlarınızın arıza yapma olasılığı azalır.
-Bakım sözleşmesini ileriki yıllara uzatan müşterilerimize sözleşme ücretinde ilave indirimler yapılır.
-Arıza onarımlarında sözleşmeli müşterilerimize öncelik verilir.

GENEL BİLGİLER :

Karataş Isı Mühendislik şirketinde Hamur işleme makinaları ve Paketleme Makinaları serisinde, her uygulamaya uygun, sağlam ve güçlü, çok çeşitli makineler bulunmaktadır; modellerin her biri, Karataş Isı Mühendisliğinin koyduğu yüksek standartlara uygun tasarlanıp inşa edilmektedir.
Makinelerde kullanılan parçaların %100 kendi tesislerimizde üretilmektedir. Diğer parçalar ise özenle seçilmiş en kaliteli marka tedarikçilerinden temin edilmekte ve her yerden tedarik etmeniz zordur.Bulabilmiş olmanızda aynı kalitede ve teknik ölçülerde olmayabilir ve siz bu hassas farkları anlayamayabilirsiniz..Bu konuda lütfen Teknik Servisimizden garanti süresince ve sonrasında hizmet almaya devam ediniz.
Makinalarımız bir(1) yıl Garantili olup, garanti süresi makina kurulum ve deneme üretimi yapıldıktan sonra düzenlenen servis formundaki tarihten başlar.
Satışı yapılan makinaların firmamızca yasal olarak düzenli ve periyodik bir bakım yükümlülüğü yoktur.İşyeri yetkilisi arıza ve bakım bildirmedikçe gidilmez.Var olan periyodik uygulamalar üretici firmanın insiyatifi ile yapılır.Ancak [Bakım sözleşmesi ]yapılan işyerleri ile sözleşme içeriği gereği periyodik zamanlarda bakım için gelinir.Bu sözleşmede yazan imtiyazları taraflar kullanır.
Garanti kapsamında ;
Makine montaj ve eğitim verilmesi süresi içinde KARATAŞ ISI MÜHENDİSLİK personelinin yol, yemek ve konaklama giderleri alıcı tarafından karşılanır.İlk kurulumda sadece yol masrafları şirketimize aittir.

Garanti Dışında Yurt içi Servis Ücreti İzmir içi 350 TL/dışı 550 TL/%18KDV hariçtir.

Hızlı ulaşım ve zamanı doğru kullanmak için teknik servis personelimiz için müşterimiz tarafından satın alınacak ekonomik sınıf uçak seyahatleri talebimizdir.Çünkü ör:İzmirden-Sivasa otobüs ile seyahat en az 15 saat sürmektedir, neredeyse otobüs fiyatına düşen uçak ile 1.5 saatte müşteri işyerinde teknik servisimiz hizmet vermeye başlayacaktır.Bu her iki taraf için ekonomik kazanç olduğu gibi süregelen üretimimizde aksamayacaktır.
Garanti kapsamında ki makinalarda orjinal yedek parça kullanılmaması makinanın garanti kapsamı dışında kalmasına sebep olur ve makinada ciddi arızalar oluşturur.Servis personelimiz bu durumu hemen fark eder ve raporlar.

ACİL YEDEK PARÇA SETİ VAR MI?

Evet var. Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü sizleri düşünerek gecenin bir vaktinde üretim yaparken 5 TL lik bir kayışın kopması sebebiyle üretiminizin durabileceği düşünerek size hazır tamir bakım acil kiti hazırladı. Bu arızanın size ne kadar zarar verebileceğini bir düşünün.
Bu sebeple sadece sizin operatörünüzün değiştirebileceği seviyede ki basit arızalar için Acil yedek Parça Seti hazırlandı ve size gerekli olacak kadar yedek parçalardan oluşturuldu. Sizin yapmanız gereken Orjinal Yedek Parça kullanmanız ve bu sebeple bu setlerde dolabınızda bulundurmanızdır.

YEDEK PARÇA NASIL İSTENİR?

Değerli müşterimiz, üretim ölçülebildiği nispette değerlendirme altına alınabilir.Kime ne zaman ne gitmiş bilinmez ve kayıt altına alınmazsa size verilen hizmet kalitesini yükseltme imkanımızda olmaz. Bu nedenle kurumsal şirket yapılanması gereği gerek garanti kapsamında olsun gerekse de garanti kapsamı dışı olsun sizlerin istediği her yedek parça ve hizmet şirketimizde yazılı kayıt altına alınmaktadır.Verilen hizmetlerimiz bu sebeple belgelendirilerek kime ne zaman, ne malzeme gönderilmiş, ne gibi hizmetler sunulmuş yıllar boyu bilme imkanımız olmaktadır.
Bizden ne isterseniz isteyiniz yazılı olarak e-mail ve faks olarak gönderiniz.
Şirketimiz yedek parça ve servis hizmeti alma konusunda matbu bir form düzenlemiştir. Sizden gelen satış sonrası hizmetler ile ilgili tüm talepler ilk önce bu form üzerine kayıt yapılır ve sizlere faks veya e-mail olarak ulaştırılır.Siz eğer bu hizmeti hemen almak istiyorsanız gelen bu formu inceleyerek Müşteri Sipariş Onayı bölümünü imza ve kaşe atarak geri hemen göndermelisiniz.Bunun anlamı şudur; size, bizim vereceğimiz hizmeti kabul ettiğinizi ve ödemeyi belge üzerinde yazılı tarihte yapacağınızı göstermektedir.
Sizler bu formu bize göndermediğiniz sürece hizmet verecek birimimiz harekete geçmez, sizden gelecek formu bekler.Form hemen onaylanması gerekir çünkü istediğiniz yedek parçaların tedarik edilmesi, iç yazışmalarımız ve sevke hazır hale getirilmesi aşamaları zaman alabilmektedir.Kargo şirketlerinin bizden mal teslim saatleri de her gün saat :16:00 kadardır.Burada sizlerle açıkça paylaştığımız hizmet verme aşamalarını takdir ile karşılamanızı ve işbirliği halinde çalışmamızı desteklemenizi ısrarla rica ediyoruz.
Satış Sonrası Hizmetlerimiz Türkiye’nin her tarafına ve Dünya ülkelerine hizmet verdiğimizi lütfen unutmayınız.